Welkom

De veiling tijdens onze Japanreis

We gaan het dit jaar eens iets anders proberen. Alle koi die tijdens de Japanreis aangekocht worden zullen zo snel mogelijk online komen. Wij hebben besloten om "Japan prijzen te hanteren." Wat wil dit zeggen. Japan prijzen zijn de meest gunstige aankoopprijzen mogelijk. De prijzen van de veiling zullen gehanteerd worden tot en met het transport dat voorzien is op 18 april. De koi zullen op dinsdag 23 april verdwijnen vanaf 18.00 uur met een interval van 3 minuten. Nadien zijn deze prijzen niet meer geldig en zullen de normale verkoopprijzen gehanteerd worden. Afhankelijk van de aankopen door André en Ramon zullen dus iedere dag koi aangekocht en gepresenteerd worden zodat je dagelijks alles kan opvolgen. De getoonde prijzen zijn inclusief alle kosten tot en met de quarantaine periode van 6 weken. Met andere woorden, de prijzen zijn INCLUSIEF transport, BTW 21%, quarantaine van minimum 6 weken en garantie, waarbij de koi tijdens de quarantaine gecontroleerd worden op KHV en CEV. Met andere woorden uw volledige aankoopprijs. Heb je interesse hou dan de website goed in de gaten en volg deze iedere dag op vanaf zondag 7 april, 6 uur. Het einde van de veiling zal ik instellen op woensdag 17 april met het begin om 18.00 uur en een interval van 3 minuten. De laatste 20 seconden zal het aanbod van deze koi oplichten in lichtrode kleur, zodat je een nieuw bod eventueel nog kan instellen. Ieder nieuw bod verlengd de biedperiode met een aantal minuten.

Planning

Start: 07/04/2024 06:00

Einde: 17/04/2024 20:50

Nr: 431

Kweker: Momotaro

Soort: ginrin sanke

21 cm / Tosai / 80% Vrouw

Omschrijving:
Een prachtig exemplaar uit de Pineapple Queen, een legendarische oyakoi van Momotaro van maar liefst 97 cm. Een streling voor het oog.

Nr: 432

Kweker: Momotaro

Soort: ginrin sanke

23 cm / Tosai / 80% Vrouw

Omschrijving:

Nr: 433

Kweker: Momotaro

Soort: ginrin sanke

23 cm / Tosai / 80% Vrouw

Omschrijving:

Nr: 434

Kweker: Momotaro

Soort: sandan ginrin sanke

23 cm / Tosai / 80% Vrouw

Omschrijving:

Nr: 435

Kweker: Momotaro

Soort: sandan ginrin sanke

23 cm / Tosai / 80% Vrouw

Omschrijving:

Nr: 436

Kweker: Momotaro

Soort: yondan ginrin sanke

24 cm / Tosai / 80% Vrouw

Omschrijving:

Nr: 437

Kweker: Momotaro

Soort: yondan ginrin sanke

23 cm / Tosai / 80% Vrouw

Omschrijving:

Nr: 438

Kweker: Momotaro

Soort: ginrin sanke

23 cm / Tosai / 80% Vrouw

Omschrijving:

Nr: 439

Kweker: Momotaro

Soort: inazuma ginrin sanke

24 cm / Tosai / 80% Vrouw

Omschrijving:

Nr: 440

Kweker: Momotaro

Soort: sandan ginrin sanke

24 cm / Tosai / 80% Vrouw

Omschrijving:

Nr: 441

Kweker: Momotaro

Soort: ginrin sanke

26 cm / Tosai / 80% Vrouw

Omschrijving:

Nr: 442

Kweker: Momotaro

Soort: sandan ginrin sanke

26 cm / Tosai / 80% Vrouw

Omschrijving:

Nr: 443

Kweker: Momotaro

Soort: nidan ginrin kohaku

26 cm / Tosai / 80% Vrouw

Omschrijving:

Nr: 444

Kweker: Momotaro

Soort: nidan ginrin kohaku

26 cm / Tosai / 80% Vrouw

Omschrijving:

Nr: 445

Kweker: Momotaro

Soort: sanke

26 cm / Tosai / 80% Vrouw

Omschrijving:
Wat is er mooier dan een sanke van Momotaro ? Deze kleuter heeft nog veel in zijn mars. Zeker een aanrader.

Nr: 446

Kweker: Momotaro

Soort: tancho kohaku

30 cm / Tosai / Vrouw

Omschrijving:
Een tancho is altijd een hebbeding. Laat je niet misleiden door de gelige uitstraling van deze vrouwelijke tancho. Ze worden met ontzettend veel kleurvoer gesoigneerd en ze komen pas uit de mudpond. Geloof me maar dat ze spierwit zal worden.

Nr: 447

Kweker: Momotaro

Soort: nidan kohaku

32 cm / Tosai / Vrouw

Omschrijving:
Een eenvoudige nidan kohaku, maar let vooral op de kwaliteit van het beni. Dit is bijzonder mooi beni op een rustgevend kohaku patroon.

Nr: 448

Kweker: Matsue

Soort: sandan kohaku

37 cm / Tosai / Vrouw

Omschrijving:
Een prachtselectie van vrouwelijke jumbo kohaku van de topkweker Matsue. De tosai worden op 23 april getransporteerd. Alle prijzen zijn inclusief alle kosten en 6 weken quarantaine. Certificaat is aanwezig, KHV en CEV test worden tijdens quarantaine uitgevoerd.

Nr: 450

Kweker: Matsue

Soort: sandan kohaku

35 cm / Tosai / Vrouw

Omschrijving:

Nr: 458

Kweker: Matsue

Soort: kohaku

35 cm / Tosai / Vrouw

Omschrijving:

Nr: 459

Kweker: Matsue

Soort: tancho kohaku

34 cm / Tosai / Vrouw

Omschrijving:

Nr: 463

Kweker: Matsue

Soort: kohaku

35 cm / Tosai / Vrouw

Omschrijving: