Welkom
13 Heerlijke tosai.
Het kunnen niet allemaal Grand Champion zijn, Dat is er maar eentje en daarnaast zijn er duizenden die geen Grand Champion kunnen worden. Toch blijft het plezier om tosai uit te laten groeien tot volwaardige koi een aangename bezigheid. Soms ben je verbaasd over de evolutie, en ik denk met de jumbo tosai van Sakai Co een verstandige aanbieding te kunnen doen voor een betaalbaar bedrag. Natuurlijk hoop ik dat er fel geboden wordt, maar dat is nog even niet aan de orde. Ik hoop dan ook op een kentering de komende weken. Er worden ook 3 tategoi van Momotaro aangeboden die eventueel azukari kunnen blijven tegen een minimale vergoeding.
Planning
Start: 10/06/2023 06:00
Einde: 12/06/2023 22:18
Nr: 172
Kweker: Sakai Co
Soort: Sanke
38 cm / Tosai / Ongesekst
Omschrijving:
Deze koi kunnen niet in Arendonk verblijven en moeten opgehaald worden voor 30 juni 2023
Nr: 173
Kweker: Sakai Co
Soort: Sanke
38 cm / Tosai / Ongesekst
Omschrijving:
Nr: 174
Kweker: Sakai Co
Soort: Maruten kohaku
39 cm / Tosai / Ongesekst
Omschrijving:
Nr: 175
Kweker: Sakai Co
Soort: Sandan kohaku
38 cm / Tosai / Ongesekst
Omschrijving:
Nr: 176
Kweker: Sakai Co
Soort: Sanke
40 cm / Tosai / Ongesekst
Omschrijving:
Nr: 177
Kweker: Sakai Co
Soort: Sanke
37 cm / Tosai / Ongesekst
Omschrijving:
Nr: 178
Kweker: Sakai Co
Soort: Yondan sanke
37 cm / Tosai / Ongesekst
Omschrijving:
Nr: 179
Kweker: Sakai Co
Soort: Ginrin Sanke
37 cm / Tosai / Ongesekst
Omschrijving:
Nr: 180
Kweker: Sakai Co
Soort: Kohaku
40 cm / Tosai / Ongesekst
Omschrijving:
Nr: 181
Kweker: Sakai Co
Soort: Tancho Kohaku
36 cm / Tosai / Ongesekst
Omschrijving:
Nr: 182
Kweker: Momotaro
Soort: Maruten Kohaku
39 cm / Tosai / Ongesekst
Omschrijving:
Deze maruten kohaku wordt 20% goedkoper aangeboden dan de vraagprijs. De koi mag azukari blijven tot medio oktober voor de biedprijs. Dit is een 40-kuubs vijver die op een constante temperatuur van 22° minimaal wordt gehouden. De koi krijgen een speciaal voederregime en krijgen extra aandacht qua verzorging en begeleiding. Er is garantie bij overlijden. Men mag voor het geïnvesteerde bedrag bij overlijden een andere keuze maken.
Nr: 183
Kweker: Momotaro
Soort: Kohaku
36 cm / Tosai / Ongesekst
Omschrijving:
Deze sandan kohaku wordt 20% goedkoper aangeboden dan de vraagprijs. De koi mag azukari blijven tot medio oktober voor de biedprijs. Dit is een 40-kuubs vijver die op een constante temperatuur van 22° minimaal wordt gehouden. De koi krijgen een speciaal voederregime en krijgen extra aandacht qua verzorging en begeleiding. Er is garantie bij overlijden. Men mag voor het geïnvesteerde bedrag bij overlijden een andere keuze maken. De beschadiging is vermoedelijk van het transport en ik maak me sterk dat dit einde seizoen zal verdwenen zijn.
Nr: 184
Kweker: Momotaro
Soort: Sanke
35 cm / Tosai / Ongesekst
Omschrijving:
Deze meerstaps sanke wordt 20% goedkoper aangeboden dan de vraagprijs. De koi mag azukari blijven tot medio oktober voor de biedprijs. Dit is een 40-kuubs vijver die op een constante temperatuur van 22° minimaal wordt gehouden. De koi krijgen een speciaal voederregime en krijgen extra aandacht qua verzorging en begeleiding. Er is garantie bij overlijden. Men mag voor het geïnvesteerde bedrag bij overlijden een andere keuze maken. Het is een prachtig voorbeeld van tsubo sumi.