Welkom

13 Heerlijke tosai.

Het kunnen niet allemaal Grand Champion zijn, Dat is er maar eentje en daarnaast zijn er duizenden die geen Grand Champion kunnen worden. Toch blijft het plezier om tosai uit te laten groeien tot volwaardige koi een aangename bezigheid. Soms ben je verbaasd over de evolutie, en ik denk met de jumbo tosai van Sakai Co een verstandige aanbieding te kunnen doen voor een betaalbaar bedrag. Natuurlijk hoop ik dat er fel geboden wordt, maar dat is nog even niet aan de orde. Ik hoop dan ook op een kentering de komende weken. Er worden ook 3 tategoi van Momotaro aangeboden die eventueel azukari kunnen blijven tegen een minimale vergoeding.

Planning

Start: 10/06/2023 06:00

Einde: 12/06/2023 22:18

Nr: 172

Kweker: Sakai Co

Soort: Sanke

38 cm / Tosai / Ongesekst

Omschrijving:
Deze koi kunnen niet in Arendonk verblijven en moeten opgehaald worden voor 30 juni 2023

Nr: 173

Kweker: Sakai Co

Soort: Sanke

38 cm / Tosai / Ongesekst

Omschrijving:

Nr: 174

Kweker: Sakai Co

Soort: Maruten kohaku

39 cm / Tosai / Ongesekst

Omschrijving:

Nr: 175

Kweker: Sakai Co

Soort: Sandan kohaku

38 cm / Tosai / Ongesekst

Omschrijving:

Nr: 176

Kweker: Sakai Co

Soort: Sanke

40 cm / Tosai / Ongesekst

Omschrijving:

Nr: 177

Kweker: Sakai Co

Soort: Sanke

37 cm / Tosai / Ongesekst

Omschrijving:

Nr: 178

Kweker: Sakai Co

Soort: Yondan sanke

37 cm / Tosai / Ongesekst

Omschrijving:

Nr: 179

Kweker: Sakai Co

Soort: Ginrin Sanke

37 cm / Tosai / Ongesekst

Omschrijving:

Nr: 180

Kweker: Sakai Co

Soort: Kohaku

40 cm / Tosai / Ongesekst

Omschrijving:

Nr: 181

Kweker: Sakai Co

Soort: Tancho Kohaku

36 cm / Tosai / Ongesekst

Omschrijving:

Nr: 182

Kweker: Momotaro

Soort: Maruten Kohaku

39 cm / Tosai / Ongesekst

Omschrijving:
Deze maruten kohaku wordt 20% goedkoper aangeboden dan de vraagprijs. De koi mag azukari blijven tot medio oktober voor de biedprijs. Dit is een 40-kuubs vijver die op een constante temperatuur van 22° minimaal wordt gehouden. De koi krijgen een speciaal voederregime en krijgen extra aandacht qua verzorging en begeleiding. Er is garantie bij overlijden. Men mag voor het geïnvesteerde bedrag bij overlijden een andere keuze maken.

Nr: 183

Kweker: Momotaro

Soort: Kohaku

36 cm / Tosai / Ongesekst

Omschrijving:
Deze sandan kohaku wordt 20% goedkoper aangeboden dan de vraagprijs. De koi mag azukari blijven tot medio oktober voor de biedprijs. Dit is een 40-kuubs vijver die op een constante temperatuur van 22° minimaal wordt gehouden. De koi krijgen een speciaal voederregime en krijgen extra aandacht qua verzorging en begeleiding. Er is garantie bij overlijden. Men mag voor het geïnvesteerde bedrag bij overlijden een andere keuze maken. De beschadiging is vermoedelijk van het transport en ik maak me sterk dat dit einde seizoen zal verdwenen zijn.

Nr: 184

Kweker: Momotaro

Soort: Sanke

35 cm / Tosai / Ongesekst

Omschrijving:
Deze meerstaps sanke wordt 20% goedkoper aangeboden dan de vraagprijs. De koi mag azukari blijven tot medio oktober voor de biedprijs. Dit is een 40-kuubs vijver die op een constante temperatuur van 22° minimaal wordt gehouden. De koi krijgen een speciaal voederregime en krijgen extra aandacht qua verzorging en begeleiding. Er is garantie bij overlijden. Men mag voor het geïnvesteerde bedrag bij overlijden een andere keuze maken. Het is een prachtig voorbeeld van tsubo sumi.